Nasza historia

Kimeery to profesjonalny producent etykiet RFiD, zapoczątkowany w 2006 roku, którego głównym celem jest wyraźna kultura zadowolenia klienta poprzez jakość produktu, przystępność cenową i terminowość dostaw oraz własna silna grupa badawczo-rozwojowa do opracowania dobrych i stabilnych znaczników rfid wydajności.

Nasz zakład

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się etykietami RFID, która ma wiele własnych patentów, takich jak etykiety opon rfid, miękkie etykiety anty-metalowe, super-mini etykiety rfid, również anty-metalowe i ABS anty-metalowe tagi, a my mamy możliwość projektowania i wytwarzać dostosowane etykiety o różnych częstotliwościach (LF, HF i UHF) zgodnie ze standardami ISO.

Nasz produkt

Kimeery opiera się na własnym rozwoju technologii z ponad 10 sztuk patentów. Biznes obejmuje wszystkie rodzaje tagów RFID, takich jak znaczniki / etykiety rfid LF, znaczniki / etykiety rfid HF i etykiety rfid UHF. Szczególnie nasze produkty patentowe - RFID, takie jak tag opony RFID, RFID, miękka drukowana antyalergiczna etykieta, RFID Super mini tylko tag φ 8,6 mm, małe plastikowe znaczniki RFID itp.

Sprzęt produkcyjny

Obecnie mamy kompletne linie RFID dla przemysłu, na przykład projekt RFID, linia do wytrawiania anten, linia do sztancowania, zespół flip-chip, maszyna Composite rfid, linia do laminowania materiałów, linia do testowania etykiet, zgrzewarka ultradźwiękowa, oferta one-stop serwis na tagach RFID od opracowania do produkcji.

Rynek produkcji

Kimeery jest odpowiednio wyposażony, aby sprostać rosnącym potrzebom rynku globalnego, zapewniając pełną gamę tagów RFiD i wspierając wysokowydajne znaczniki rfid na całym świecie dostawcy rozwiązań rfid.

Nasze usługi

Kimeery ma przyjemność być wyłącznym partnerem w długoterminowej współpracy, OEM / ODM / SDK i warunków FOB, CIF, EX-works i tak dalej wszystkich dostępnych do wsparcia.

o (1) .jpg