Skórzany brelok RFID

Skórzany brelok RFID z nadrukiem na zamówienie to produkt rozszerzający normalną kartę ISO, która jest zaprojektowana i łatwa do przenoszenia, a jej luksusowy i niepowtarzalny wygląd. Jest to wygodniejsze i modniejsze rozwiązanie do aplikacji identyfikacji pracowników&kontroli dostępu. Do tej pory jest szeroko stosowany w kontroli dostępu, zamkach hotelowych, obecności personelu i dostępie do kampusu szkolnego oraz kontroli płatności, systemach identyfikacji i bezpieczeństwa, wjazdu na parking i płatności,
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Opisskórzany brelok RFID

Skórzany brelok RFID z nadrukiem na zamówienie jest produktem rozszerzającym normalną kartę ISO, zaprojektowaną i łatwą do przenoszenia, o luksusowym i niepowtarzalnym wyglądzie. Jest to wygodniejsze i modniejsze rozwiązanie do kontroli dostępu& aplikacje do identyfikacji pracowników. Do tej pory jest szeroko stosowany w kontroli dostępu, zamkach hotelowych, obecności personelu i dostępie do kampusu szkolnego i kontroli płatności, systemach identyfikacji i bezpieczeństwa, wjazdów na parking i płatności, zarządzaniu ubezpieczeniami społecznymi, płatnościach transportowych, opłatach za usługi komunalne i pomocnicze, które sprawiają, że nasze bezpieczeństwo i wygoda życia.


Skórzane breloki RFID Szybkie informacje
Materiał: skóra PU
Rozmiar: zależy od stylu
Kolor: dostosowany
Drukowanie: sitodruk, numer grawerowany laserowo, numer seryjny, numer nadruku natryskowego, epoksyd itp.

Częstotliwość robocza: 125 KHz, 13,56 MHz, 860-960 MHz lub dostosowana
Waga brutto: zależy od stylów
MOQ: 100 sztuk


Cechy skórzanego pilota RFID

Materiał: wysokiej jakości skóra

Częstotliwość: 125 kHz, 13,56 MHz, 860 ~ 960 MHz

Dostępny układ: LF, HF, UHF

Rzemiosło: sitodruk, druk laserowy, tłoczenie na gorąco, wytłaczanie itp.

Odległość odczytu: 1 ~ 5 CM


Zapraszamy do zakupu skórzanego breloczka rfid o dobrej wydajności i rozsądnej cenie w naszej fabryce. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców tagów RFID, oferującym dostosowane usługi. Możesz bezpłatnie pobrać od nas bezpłatną próbkę.
Hot Tags: skórzany brelok RFID, dostawcy, fabryka, dostosowane, cena, bezpłatna próbka

Zapytanie

Może ci się spodobać również