Pierścień RFID Key Fob

RFID EM4200 Blue Ring RFID Key Fob to lekki breloczek lub akcesoria do bagażu do odczytu tylko RFID. Mierzy około 35mmand jest wykonany z twardego plastiku.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

WprowadzeniePierścień RFID Key Fob

RFID EM4200 Blue Ring RFID Key Fob to lekki breloczek lub akcesoria do bagażu do odczytu tylko RFID. Mierzy około 35mmand jest wykonany z twardego plastiku.

RFID Key Fob to znaczniki RFID zaprojektowane tak, aby przybierać kształt breloczków. Składają się one z mikrochipa i anteny. Chip przechowuje dane, gdy antena odbiera i przesyła fale radiowe, które pomagają w wymianie danych.

Pilot klawiszy RFID może być mieszczący znaczniki o niskiej częstotliwości, wysokiej częstotliwości lub ultra-wysokiej częstotliwości. Wybierając idealny pilot RFID, należy upewnić się, że wybierasz tylko odpowiednią częstotliwość, aby uzyskać najlepsze wyniki.

13.56MHz Ring Ntag213 RFID Key Fob często używane do klawiszy, ale jest to również łatwy sposób na oznaczenie elementów. Tag zawiera mały chip RFID i antenę, bez ładowania, pasywnie zasilaną przez czytnik.


Kluczowy parametr pierścienia RFID Key Fob

Częstotliwość robocza: 125KHz

Odległość odczytu roboczego: 1 ~ 30cm

Układ roboczy:EM4200

Pamięć:Eeprom 64bits

Średnica: 35 mm

Zapraszamy do zakupu pierścienia rfid breloczek, pochodzących w dobrej wydajności i rozsądnej cenie, z naszej fabryki. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców tagów RFID, oferując ą niestandardową usługę. Prosimy o bezpłatne pobieranie od nas bezpłatnej próbki.
Hot Tags: pierścień rfid breloczek, dostawców, fabryka, dostosowane, cena, bezpłatna próbka

Zapytanie

Może ci się spodobać również