Kimeery(Xiamen) Intelligent Technology Co., Ltd. znajduje się w mieście Xiamen, piękne nadmorskie miasto w Chinach. Nasza firma przyniósł w kauczuk Tajwan i Jap-anese, technologia produkcji tworzyw sztucznych, jak również sprzęt na początku. Zaczęliśmy nasze silikonowe opaski RFID produkcji factory1 3 lata temu i stał się ważnym dostawcą z międzynarodową konkuren cja.

Wraz z gwałtownym rozwojem międzynarodowych Internet of Things-czasochłonnej, z wielu lat praktyki i opady w dziedzinie RFID Ki-meery ma silne siły w technologii RFID rozwoju dzisiaj, elastyczny wybór materiałów, takich jak silikon, z tworzyw sztucznych, papieru, chemiczne, materiały łączą w sobie funkcje elektroniczny chip RFID, rodzaje elektronicznych znaczników RFID wysokiej quali-ty zostały opracowane i stosowane w różnych dziedzinach i produkty są sprzedawane także w na całym świecie. Firma nie tylko posiada bogate doświadczenie w produkt inżynierów procesów, ale także ma silny zespół R&D dla technologii RFID.

Ludzie Kimeery przeprowadziła dogłębne badania dotyczące stosowania niskiej częstotliwości, wysokiej częstotliwości i ultra-wysokiej częstotliwości elektronicznych znaczników i ciągłych eksperymentów udało się osiągnąć wiele udanych zastosowań.

Zapraszamy znajomych za granicą do dyskusji! Czekam na szczere współ nych z Tobą!

tup.jpg